SOLIDUS DIZAINAS

Gaminių ir paslaugų katalogai

 

Profesionaliai maketuojame gaminių ir paslaugų katalogus. Ar tai būtų pramoginis kelionių žurnalas, ar pramominių detalių specifikacijos – pasiūlysime tinkamiausią dizaino ir informacijos pateikimo sprendimą.

 

Taip pat adaptuojame katalogų maketus kitomis kalbomis (pvz., jeigu turite anglų ar rusų kalba paruoštą katalogą, kurį reikia pritaikyti lietuvių kalbai).

 

Rekomenduosime tinkamą formatą Jūsų katalogo spaudai ir, Jums pageidaujant, atspausdinsime už geriausią kainą rinkoje.

KATALOGŲ IR KITŲ GAMINIŲ SPAUDA

SPAUDOS PASLAUGOS

Per eilę metų atsirinkome tik patikimiausius tiekėjus, medžiagas, mūsų prioritetas vienareikšmiškai – KOKYBĖ, kad Jūsų klientai būtų patenkinti ne tik kūrybingu dizainu, bet ir nepriekaištinga ir operatyvia spauda.

Dirbant su mumis Jums atkrenta ir kitas didelis rūpestis – nebereikia spėlioti ar pirmą kartą matoma spaustuvė atliks darbą kokybiškai, nes tuo pasirūpiname mes. Kalbame spaustuvių technologams suprantama kalba, tad Jums nebereikia aiškintis kas yra „4+4 ofsetas su kongrevu“

YPATINGAI SKUBANTIEMS – taikome specialias technikas, kurios leidžia pagaminti didelius kiekius per ženkliai trumpesnį terminą, nei įprastos spaustuvės!

Taupydami Jūsų laiką, operatyviai pristatome spaudą visoje Lietuvoje ir užsienyje!

 

  • Techninės konsultacijos kaip kokybiškiau ar taupiau atspausdinti Jūsų leidinį ir geriausios kainos pasiūlymas
  • Skaitmeninė spauda (mažiems tiražams, aukšiausios kokybės skaitmeninė spauda be „dryžių“ ir kitokių defektų)
  • Ofsetinė spauda (profesionali spauda dideliems tiražams)
  • Pospaudinimiai darbai (lankstymas, bigavimas, folijavimas, dengimas UV laku, klijuotas ir segtas rišimas bei kiti)
  • Spaudos pristatymas klientams ar klientų grupei

PERDIRBTAS POPIERIUS

Ypatingiems leidiniams, reikalaujantiems socialinės atsakomybės, rekomenduojame naudoti perdirbtą popierių – jis gali būti tiek visiškai, tiek ir dalinai baltas, suteikiantis natūralumo pojūtį – toks švelniai gelsvas popierius puikiai išlaiko spaudos spalvingumą.