Jau daugiau nei 12 metų kuriame profesionalius internetinius puslapius ir el. parduotuves (e-shop). Fokusuojamės į stiprų dizainą, naudojimo patogumą, adaptyvumą mobilims įrenginiams. Prieš kurdami tinklapį atliekame išsamią analizę marketingo atžvilgiu, juk svarbiausia, kad internetinis puslapis efektyviau atliktų tą funkciją kuriai jis kuriamas, ir kuo mažiau barjerų sukeltų vartotojui.

  • Visą dėmesį skiriame į dizainą, marketingą, patogumą.
  • Industrijos standartais tapusios technologijos leidžia bet kada patogiai koreguoti ir papildyti funkcionalumą, taupant Jūsų lėšas.
  • Patogus administravimas šiuolaikiška turinio valdymo sistema (TVS) leidžia Jums sutaupyti ir paprastus darbus atlikti patiems, pvz tokius kaip teksto redagavimas, naujos paslaugos pridėjimas.

Kad tinklalapis būtų gyvas ir lankomas, atneštų Jums naujų užsakymų, konsultuojame visais Google ir kitais reklamos klausimais, kad lankytojas taptų nuolatiniu klientu.
Bendraujame nuoširdžiai ir suprantama kalba, tad mielai lauksime Jūsų skambučio ar vizito ir aptarsime Jums rūpimą klausimą. Atlikus darbus, niekada nepaliekame kliento žinioje, visuomet padedame iškilus klausimams. Žemiau pateikti keli naujausi darbai.

Wireframe prototipai

Internetinės svetainės struktūros paruošimo pavyzdys

Marketingo konsultacijos

Turėdami ilgametę patirtį padedame Jums efektyviai iškomunikuoti Jūsų paslaugų privalumus, patariame tinklapio navigacijos, struktūros, išdėstymo klausimais. Kiekvienas tinklapis skirtingas, kiekviena įmonė unikali, todėl ypatingą dėmesį skiriame, kad tinklapis būtų kaip priemonė Jūsų verslo tikslams pasiekti.

Modernaus Web dizaino kūrimas – kuo tinklapis sudėtingesnis, tuo svarbiau iš anskto nusibraižyti jo struktūrą – wireframe prototipą. Tokiu būdu Jūs galite pamatyti kaip tinklapis veiks dar iki jo dizaino ir sutaupyti daug laiko programavimą pradedant jau su tikslia informacija.

Pritaikymas mobiliesiems įrenginiams – jau tapo būtinybe, kurios reikalauja ir vartotojai ir Google reklamos sistemos.

El. parduotuvių kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas

El. parduotuvė, būdama neatsiejama didelio pardavimų verslo dalimi, gali turėti daugybę funkcijų –

  • nuo paprasto prekių katalogo internete,
  • iki užsakymų sistemos,
  • akcijų, nuolaidų,
  • skirtingų valiutų ir kalbų
  • prekių grupavimo,
  • atsiskaitymų internetu ir mokėjimų modulių intergavimu su bankais,
  • iki prekių pristatymo ir paštomatų.

Dirbdami su Londono ir kitų miestų prekybininkais, žinome ne tik techninius dalykus, tačiau ir rinką, todėl galime Jus pakonsultuoti į kuriuos programinius sprendimus investuoti tikslingiausia, kas labiausiai atsipirktų ir teiktų didžiausią naudą Jūsų pirkėjui.

Paverskime sudėtingus sprendimus patogiai valdomais!

Nesudėtinga interneto svetainė

Nesudėtingos interneto svetainės

Tuomet, kai reikia gražiai pristatyti projektą, kuris reprezentuos Jūsų veiklą kelis mėnesius parodose, arba jeigu tik startuojate ir reikia gražaus tvarkingo web puslapio – nebūtina investuoti kelių tūkstančių eurų. Patyrę projektų vadovai ir programuotojai patars kaip sutaupyti ir racionaliai pasirinkti investicijas, tačiau vis tiek atrodyti solidžiai partneriams ir klientams, neaukojant išplėtimo galimybių ateityje, ar juo labiau darbų kokybės.

Paprastas tinklapis gali pasižymėti nesudėtingu genialumu – juk kartais pakanka puikios vaizdinės medžiagos ir tiksliai marketingo specialisto parašytų tekstų, kad padarytų reikiamą įspūdį.

El. parduotuvė su daugybe nestandartinių sprendimų, skirtingų prekių kategorijų su individualiomis kainų skaičiuoklėmis ir kitomis funkcijomis, šarvuotų durų gamintojui Londone.

Cerberus Doors

El. parduotuvė su daugybe nestandartinių sprendimų, skirtingų prekių kategorijų su individualiomis kainų skaičiuoklėmis ir kitomis funkcijomis, šarvuotų durų gamintojui Londone.