Jau daugiau nei 12 metų kuriame profesionalius tinklapius. Fokusuojamės į stiprų dizainą, naudojimo patogumą, adaptyvumą mobilims įrenginiams. Prieš kurdami tinklapį atliekame išsamią analizę marketingo klausimais, juk svarbiausia, kad tinklapis būtų kuo efektyvesnis.

  • Visą dėmesį skiriame į dizainą, marketingą, patogumą.
  • Industrijos standartais tapusios technologijos leidžia bet kada patogiai koreguoti ir papildyti funkcionalumą, taupant Jūsų lėšas.
  • Patogus administravimas šiuolaikiška turinio valdymo sistema (TVS) leidžia Jums sutaupyti lėšų ir paprastus darbus atlikti patiems, pvz tokius kaip teksto redagavimas, naujos paslaugos pridėjimas.

Kad tinklapis būtų gyvas ir lankomas, atneštų Jums naujų užsakymų, konsultuojame visais Google ir kitais reklamos klausimais, kad lankytojas taptų nuolatiniu klientu.
Bendraujame nuoširdžiai ir suprantama kalba, tad mielai lauksime Jūsų skambučio ar vizito ir aptarsime Jums rūpimą klausimą. Atlikus darbus, niekada nepaliekame kliento žinioje, visuomet padedame iškilus klausimams. Žemiau pateikti keli naujausi darbai.

Wireframe prototipai

Internetinės svetainės struktūros paruošimo pavyzdys

Marketingo konsultacijos

Turėdami ilgametę patirtį padedame Jums efektyviai iškomunikuoti Jūsų paslaugų privalumus, patariame tinklapio navigacijos, struktūros, išdėstymo klausimais. Kiekvienas tinklapis skirtingas, kiekviena įmonė unikali, todėl ypatingą dėmesį skiriame, kad tinklapis būtų kaip priemonė Jūsų verslo tikslams pasiekti.

Kuo tinklapis sudėtingesnis, tuo svarbiau iš anskto nusibraižyti jo struktūrą – wireframe prototipą. Tokiu būdu Jūs galite pamatyti kaip tinklapis veiks dar iki jo dizaino ir sutaupyti daug laiko programavimą pradedant jau su tikslia informacija.

El. parduotuvė su daugybe nestandartinių sprendimų, skirtingų prekių kategorijų su individualiomis kainų skaičiuoklėmis ir kitomis funkcijomis, šarvuotų durų gamintojui Londone.

Cerberus Doors

El. parduotuvė su daugybe nestandartinių sprendimų, skirtingų prekių kategorijų su individualiomis kainų skaičiuoklėmis ir kitomis funkcijomis, šarvuotų durų gamintojui Londone.