INDIVIDUALŪS PARODŲ STENDAI

Rekomenduojame individualius stendus gamintis iš modulinių konstrukcijų, kuriuos galėsite lengviau transportuoti.

Tai daugkartinis sprendimas – galėsite panaudoti daugiau nei vienoje parodoje. Sienos paprastai skaidomos tūriniais 1m pločio segmentais, kurie gali stovėti savarankiškai, o sujungti tarpusavyje sudaro vientisą sieną. Tai ilgalaikio naudojimo investicija, šis sprendimas dažnai yra netgi mažiau kainuojantis nei neardomas vientisas didelis konstruktas.

Kitai parodai naudojant tuos pačius stendus, dizainą vėliau galima ir pakeisti, ant viršaus užklijuojant naują lipnią plėvelę.

Stendai yra patogūs, juo surinkti gali ir vienas žmogus, tačiau jeigu yra pagalbininkas, kuris padėtų panešti dalis, būtų patogiau. Orientacinis vienos sekcijos svoris ~30kg. Stendas pagamintas iš aliuminio (taigi nerūdija) ir tvirtų, lygių aliuminio kompozito plokščių.

Galinė pusė gali būti atvira (labiau įprastas sprendimas, kuomet stendo sekcija glaudžiasi šonais kartu su kitomis sekcijomis – iš galinės pusės patogu suveržti juos drauge), arba gali būti uždara (tiems atvejams, kuomet stendas stovi vienas ir lankytojai vaikšto iš visų pusių).

Prie stendų galima montuoti monitorius, lentynas ir kitus objektus.

DIZAINAS STANDARTINĖMS PARODŲ SIENELĖMS

PLAKATŲ GAMYBA – LIPDUKAI

Jeigu parodos organizatorius leidžia klijuoti lipdukus – tuomet tai būtų gražiausias sprendimas. Lipdukai su dizainu užklijuojami ant kiekvienos iš standartinių parodos sienelių sekcijos.

PAKABINAMI PLAKATAI

Alternatyva, jeigu lipdukų klijuoti negalite, arba norėtumėte dizainą panaudoti vėliau pakartotinai – galime pagaminti plakatus ant specialaus PET plastiko, juos sumontuoti į aliuminius tvirtus plakatų laikiklius, kuriuos kabliukais lengvai ir greitai užkabinsite ant standartinės sienelės parodoje.

STALIUKAI, MOBILŪS STENDAI IR KT.

Infocounteriai

Nedidelis staliukas infocounteris – patogus ir universalus sprendimas parodoms. Dizainą galima vėliau pakeisti. Patogiai transportuojasi. Staliuko viršus juodas.

Sudedami stendai / sienelės

Lenkti, tiesūs ir kitų įvairių formų stendai, lengvai transportuojami, greitai surenkami. Jie kiek brangesni už modulines konstrukcijas, tačiau lengvesni, labiau tinka gabenimui lėktuvu ar ten, kur reikia atskiro savarankiško stendo-sienelės

Rollup mobilūs stendai.

Į kainą įeina reklaminio plakato spauda ant specialaus PET plastiko, konstrukcija, krepšys transportavimui. Kaina yra nurodyta be PVM.

  • Išskleidžiamas (išvyniojamas) ir įtvirtinamas lengvu rankos judesiu. Paroda ar pristatymas, seminaras ar konferencija, su šiuo stendu Jūs visada būsite pasirengę dalyvauti renginyje ir pristatyti savo įmonę ar gaminį, paslaugą.
  • Svoris: ~3Kg. Konstrukcijos medžiagos: aliuminio lydinys
  • Susideda į krepšį